Ana Sayfa » BLOG » Saten Gecelik Modelleri

Saten Gecelik Modelleri

Bayan gecelik modellerinden saten gecelik modelleri ile ilgili makalemizi okuyarak gecelikler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve dogru siparişi geçebilirsiniz.

saten gecelik takımları

 

Saten gecelik modelleri bayanlar ipek rahatlığına ulaşabilmektedir. İpek gibi yumuşak ve şık bir yapıda olan saten gecelik modelleri bayanların ilgisini çekmektedir.

Saten kumaşın içeriği ve görünümü ipek gibi olsa da dayanıklılık bakımından ipeğin bir adım önündedir. Saten gecelik modellerinde kullanılan kumaşın dayanıklılığını artırmak ve kolay temizlenebilmesini sağlamak için polyester karışımlı saten kumaşlar kullanılmaktadır. Saten gecelik modelleri fantazi gecelik veya normal gecelik kategorileri adı altında bayanların beğenisine sunulurken, uzun, kısa veya yırtmaçlı tip gecelik modelleri ile bayanlara seçim konusunda oldukça fazla seçenek sunulmaktadır.

Tam boy ve uzun kollu saten gecelik modelleri özellikle soğuk bölgelerde yaşayan bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Daha sıcak veya nem oranı yüksek yerlerde yaşayan bayanlar için ise kısa kollu ve askılı tip kısa etek boylu gecelik modelleri bulunmaktadır. Transparan yapıda ve cesur çizgilileri bulunan fantazi saten gecelik modelleri seksi gözükmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Saten gecelik modellerinde hemen hemen tüm renk seçenekleri bulunurken özellikle beyaz, siyah ve gecelik modellerinin olmazsa olmazı kırmızı renklerin hakim olduğu görülmüştür.

Rahat bir uyku için gecelik modelleri seçiminde markasız ürünler yerine kendini kanıtlamış markaların kaliteli kumaştan imal edilmiş saten gecelik modelleri tercih edilmelidir.

Ünlü markaların kataloglarında yer alan orijinal saten gecelikleri düşük fiyatlar ve gizli paketleme avantajları ile Topuklu Moda’dan takip edebilirsiniz.
Daha fazlası için : http://www.topuklumoda.com/gecelik-modelleri

ETİKETLER

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz